Bets10'un Yeni Sitesi Milyar'da 8.000 TL Hoşgeldin Bonusu Sizi Bekliyor! Hemen Üye Ol!

Lefkoşa ve İskele’de Kumarhaneler ve Bet Ofisler Arandı

Lefkoşa ve İskele’de Huzur OperasyonuKuzey Kıbrıs’ta huzur operasyonları hız kesmeden devam ediyor. Lefkoşa ve İskele’de gerçekleştirilen operasyonda 11 kişi tutuklandı.

754 aracı kontrol eden trafik ekipleri, 147 araç sürücüsü hakkında ileri işleme giderek sürücülere toplamda 45 bin 282 TL para cezası kesti. Alkolü araç kullanan 2 sürücü tutuklanırken, 9 araç trafikten men edildi.

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, dün akşam başlayan ve sabahın ilk saatlerine kadar süren huzur operasyonu, Lefkoşa ve İskele Polis müdürlükleri sorumluluk sahalarında Polis Özel Harekat Müdürlüğü personelinin de katımlıyla eş zamanlı gerçekleştirildi.

Kumarhaneler ve Bet Ofisler Arandı

Huzur operasyonlarının trafik ayağının yanında bir de kumarhane ve bet ofis ayağı bulunuyor. Lefkoşa ve İskele’de gerçekleşen bu operasyonun kumarhane bölümünde yine birçok kişi hakkında yasal işlem başlatıldı.

Kumarhanelere girmesi yasak olan 26 kişinin kumar oynadığını tespit eden yetkililer, bet ofislerde ise herhangi bir usulsüzlüğe rastlamadılar.

Kumarhane ve bet ofislerle birlikte içki satan yerleri de denetleyen yetkililer bu yerlerde de herhangi bir usulsüzlük tespit etmediler.

Ülkede İzinsiz Kalan 10 Kişi Tespit Edildi

Yapılan operasyonlarda ülkede kalma izni bulunmayan 10 kişi de tespit edildi. Bu kişiler tutuklanarak mahkemeye sevk edildiler. Bunun yanında hakkında ihraç kararı 1 kişi de bu operasyonlar sırasında yakalandı.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde ilerleyen haftalarda da birçok şehirde benzer operasyonların düzenlenmesi bekleniyor.

Kuzey Kıbrıs’ta Çalıştığı Casinodan 10.000 Dolar Çaldı
World Star Betting Yine Dolandırıcılığa Maruz Kaldı

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top