Bets10'un Yeni Sitesi Milyar'da 8.000 TL Hoşgeldin Bonusu Sizi Bekliyor! Hemen Üye Ol!

İskele ve Gazimağusa’da Asayiş Operasyonu

İskele ve Gazimağusa’da Asayiş OperasyonuGeçtiğimiz hafta İskele Polis Müdürlüğü tarafından ‘asayiş ve trafik operasyonu düzenlendi. 18.00 – 20.00 saatleri arasında düzenlenen operasyon kapsamında bölgede hizmet veren kumarhaneler ve bahis evleri kontrol edildi.

Gündem Kıbrıs’ın haberine göre geçtiğimiz hafta Gazimağusa ve İskele’de hareketli saatler yaşandı. Yapılan operasyon sonucunda kumarhaneler ve bet ofisleri arandı. Bu operasyon sonucunda herhangi bir olumsuz duruma rastlanmadı.

İskele’de kumarhaneler ve bet ofisleri dışında trafik kontrolü de yapıldı. Trafik denetlemeleri sonucunda 175 araç kontrol edilirken bu araçların 12’sinin sürücüleri hakkında işlem yapıldı.

Kumarhaneye Giren 12 Kişiye Yasal İşlem

İskele’de gerçekleştirilen operasyonda genel olarak olumsuz bir duruma rastlanmadı. Aynı gün içerisinde 21.00 – 23.00 saatleri arasında Gazimağusa’da da bir operasyon gerçekleştirildi. Gazimağusa Polis Müdürlüğü sorumluluk sahası dahilinde gerçekleştirilen ‘Asayiş ve Trafik Operasyonunun’ hedefi yine aynıydı.

Operasyon kapsamında kumarhaneler ve bet ofisleri arandı. Bet ofislerde bir sorun ortaya çıkmazken kumarhanelerde durum biraz daha karmaşıktı. Yapılan aramalar sonucunda kumarhanelere girişi yasak olan 12 kişinin bu yasaklara uymadığı tespit edildi. Bu 12 kişi hakkında yasal süreç başlatıldı.

İskele’deki operasyonda yaklaşık 175 araç kontrol edilirken Gazimağusa’a yaklaşım 450 araç kontrol edildi. Bu araçlarda kusurlu olduğu tespit edilen 91 kişi hakkında yasal işlem yapıldı.

Yasal bir piyasa olmasına rağmen Kuzey Kıbrıs’ta da zaman zaman sıra dışı durumlar meydana gelebiliyor. Özellikle kumarhanelerde birçok anormal duruma şahit olunuyor. Bunlardan biri de kumarhanelere girişi engellenen kişiler. Geçtiğimiz aylarda da benzer olayların yaşandığı Kuzey Kıbrıs’ta bu operasyonların devam edeceğine inanılıyor.

Girne’de Yasadışı Kumar Reklamına Tepki
Girne Çatalköy’deki Kumarhaneyi Dolandıran 3 Kişi Yakalandı

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top