Bets10'un Yeni Sitesi Milyar'da 8.000 TL Hoşgeldin Bonusu Sizi Bekliyor! Hemen Üye Ol!

Polis Mağusa ve İskele’de Operasyon Yaptı

kktc polis çevirmesiGeçtiğimiz günlerde Gazimağusa ve İskele’de trafik ve asayiş operasyonları gerçekleştirildi. Titizlikle yapılan operasyonlar sonucunda kumarhanelere giriş yapması yasak olan 8 kişi ve 9 sürücü hakkında yasal işlem başlatıldı.

Gündem Kıbrıs’ın haberine göre Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti’nde yine hareketli saatler yaşandı. Asayiş ve trafik operasyonlarının bu seferki adresi Gazimağusa ve İskele’ydi. Sabah 09.00 ila 12.00 arasında Gazimağusa’da gerçekleştirilen operasyonlarda bölgede faaliyet gösteren kumarhaneler kontrol edildi. Yapılan kontroller sonrasında kumarhanelere giriş yapması yasak olan 8 kişi tespit edildi. Yetkiler, bu 8 kişi hakkında yasal işleme gitti.

Gazimağusa’da kumarhane operasyonları dışında trafik operasyonları da gerçekleştirildi. Trafikte 125 araç kontrol edilirken suç işlediği tespit edilen 32 araç sürücüsü hakkında işlem yapıldı. Bu kişilerin önümüzdeki günlerde mahkemeye çıkması bekleniyor.

İskele’de de Durum Farklı Değil

İskele’de ise akşam 18.00 ila 20.00 saatleri arasında operasyonlar yapıldı. Bu operasyonlar sonucunda kumarhaneler ve bet ofisler incelendi. Mekanların hiçbirinde olumsuz bir duruma rastlanmadı. İncelemelerin trafik ayağında ise durum biraz farklıydı.

Yetkililerin gerçekleştirdiği trafik kontrollerinde tam 160 araç kontrol edildi. Bu kontroller sonrasında suç işlediği tespit edilen 9 kişi hakkında yasal işlemler yapıldı.

Operasyonların Devam Etmesi Bekleniyor

Her ay en az iki kere KKTC’nin belli bölgelerinde ‘huzur operasyonları’ gerçekleştiriliyor. Geçtiğimiz hafta İskele ve Gazimağusa’da gerçekleştirilen operasyonların önümüzdeki aylarda birçok şehirde devam edeceği tahmin ediliyor.

Merit Royal Casino Davasında Ağır Ceza
Ahmet Arkın: 'Kumarın Yeni Adresi Güney Kıbrıs Olacak'

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top